Chipsletten Dip Ziołowo-Śmietanowy [test i opinie]

test chipslettenPrzyszła pora na trzeci test (a czwarty smak) chipsów z serii Chipsletten. Tym razem podobnie jak ostatnia wersja limitowana: dip ziołowo-śmietanowy. Można się więc spodziewać, że tuba chipsów tym razem skrywa coś dla fanów delikatnych słonych przekąsek.

Co prawda należę raczej do osób które lubią intensywniejszy smak (swoją drogą przypomniały mi się genialne Jungle Nuts :D) ale ziołowo-śmietankowe chipsy mogły okazać się całkiem niezłe. Spróbowałem pierwszego no i rzeczywiście całkiem niezłe, ale daleko mi było do nazwania ich ziołowymi.

skład chipslettenMoim zdaniem smak bardzo nietypowy jak na chipsy. Dla mnie smakowały trochę jak świeży zielony ogórek. Ogólnie smak był bardzo, że tak to ujmę, orzeźwiający. Spodziewałem się typowego ziołowego aromatu jaki często spotyka się w chipsach, a tu niespodzianka.

Jest też dość kremowo w smaku. Śmietana nie znalazła się chyba w nazwie przypadkowo.

kcal chipsletten ziołowegoNo ale nie mogło obyć się bez minusów. Niestety ponownie brakuje trochę mocy. Tak jak i w poprzednich przypadkach tak i teraz Chipsletten zawodzi jeśli chodzi o ilość przypraw. Te ostatnie ponownie znajdziecie z resztą jedynie po jednej stronie chipsa (a przynajmniej takie odnoszę wrażenie).

śmietanowo ziołowe chipslettenMoim zdaniem Chipsletten ziołowo-śmietankowe to wersja limitowana po którą warto sięgnąć. Smak nietypowy, nieco zbyt łagodny, ale ciekawy.

Dla fanów chipsów z tuby, polecam także dwa pozostałe testy Chipsletten: Thai Sweet Chilli, oraz Pomidor i Fromage.

Pan Tester

Żabka
 • 7/10
  Cena (2,99) - 7/10
 • 6/10
  Jakość - 6/10
 • 7/10
  Smak - 7/10
6.7/10
Sending
User Review
0 (0 votes)
7 komentarzy
 1. 31 grudnia, 2015
  • 31 grudnia, 2015
 2. 14 czerwca, 2015
 3. 4 czerwca, 2015
 4. 3 czerwca, 2015
  • 4 czerwca, 2015

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.