Monster Munch Pizza [test i opinie]

monster munch o smaku pizzyKlasyczne Monster Munch znam od dziecka i zawsze uważałem je za jedne z najlepszych chipsów/chrupek, pewnie dlatego, że były proste, bez wodotryskowych smaków, i inne niż wszystkie. Ostatnio jednak pojawiły się nowe wersje smakowe, a jedną z nich są testowane dziś Monster Munch Pizza.

Nie wiem czy to dobrze, czy źle, że firma zdecydowała się na nowe opcje smakowe. To chyba jeden z tych produktów, który od lat cieszy się powodzeniem dlatego, że jest prosty i trzyma poziom. Widzieliście przez ostatnie lata reklamę Monster Munch? Ja też nie, za to widzę je w każdym sklepie od kilkunastu lat, coś więc musi być na rzeczy (zdradzę wam co: są bardzo dobre).

Monster Munch Pizza to już jednak zupełnie inna bajka. Wiedziałem, że istnieją tylko dwie opcje, albo nowy smak utrzyma poziom klasycznych MM, ale będzie całkowicie przeciętnie i to będzie mój pierwszy i ostatni raz z nowym smakiem tych chrupek. To co moim zdaniem najlepsze w Monster Munch, czyli ich chrupka struktura pozostało, nie ma natomiast jedynego w swojej klasie słonego smaku. Firma Lorenz postanowiła zastąpić go bardzo słabą namiastką pizzy, lub raczej chipsowym aromatem pizzy.

monster munch pizza flavourNie mam pojęcia jakie pizze jadają producenci chipsów i innych słonych przekąsek, ale ich wyroby o tym smaku, nie mają nic wspólnego ze smakiem jakiejkolwiek pizzy. W przypadku dziś testowanych “duszków” jest tak samo. Zabrano z nich smak, który zawsze je wyróżniał, i zastąpiono aromatem znanym z najtańszych chipsów…

To wciąż nie jest najgorszy produkt, ale ratuje go wyłącznie chrupka struktura znana wszystkim fanom Monster Munch. Nowy smak jest tu dla mnie wyłącznie minusem i ja do pizza flavour nie wrócę. W ofercie znajdziemy również Monster Munch Ketchup, strach próbować, ale szczerze mówiąc, nie sądzę, że będą słabsze niż bohater dzisiejszego posta.

Pan Tester

 • 5/10
  Cena (3,99) - 5/10
 • 4/10
  Jakość - 4/10
 • 2/10
  Smak - 2/10
3.7/10
9 komentarzy
 1. 2 lutego, 2019
 2. 23 marca, 2018
  • 23 marca, 2018
 3. 1 listopada, 2015
 4. 31 sierpnia, 2015
 5. 28 sierpnia, 2015
 6. 29 sierpnia, 2014
  • 29 sierpnia, 2014
 7. 29 sierpnia, 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.