Monster Munch Paprykowe i Serowe [Test i Opinie]

Znacie Monster Munch? Oczywiście. Każdy zna. Dziś jednak w teście o dwóch nowych wersjach smakowych tych popularnych chrupek. Kilka lat temu testowałem bardzo fajną wersję cebulową, a dziś sprawdzam dla Was Monster Munch paprykowe i serowe!

Obie wersje kupiłem w Biedronce i być może są one obecnie dostępne szeroko tylko tam (a może to wersja produkowana w Polsce tylko dla tego dyskontu?) – jeśli macie informacje w tym temacie, dajcie znać w komentarzach.

Cena to 3,99zł za paczkę.

Monter Munch Paprykowe

Po paprykowej wersji Montster Munch nie spodziewałem się oczywiście, że będzie pikantna czy bardzo wyraźna w smaku, bo zamysł na tę markę jest zwyczajnie inny.

monster munch paprykowe i serowe opinie

I tak było. Zostało tu to co najlepsze z klasycznych Monster Munch + naprawdę delikatne nuty paprykowe. Ta ostatnia przewija się tu zdecydowanie na drugim planie i nie dominuje. Jest to raczej klasyczna, słodka, wędzona papryka znana z wielu innych chipsów.

Fajna odmiana, ale jednak nie przebiła dla mnie ani standardowej wersji MM ani wspomnianej wcześniej cebulki. 😉 Niemniej daję solidne 7/10 i z całą pewnością trudno będzie o kogoś kto uzna paprykowe Monster Munch za rozczarowanie.

Monster Munch Serowe

Serowe Monster Munch okazały się natomiast znacznie lepsze niż obstawiałem. Bałem się, że albo ktoś przesadzi z intensywnością, albo będzie słabo i sztucznie. Jednak ponownie – to co dobre w MM zostało i ponownie ktoś z rozwagą dodawał serowego smaku do całości.

Sam ser jak na tego typu przekąskę wypadł moim zdaniem znakomicie. Może powiedzieć, że „naturalnie” byłoby lekką przesadą, ale jest naprawdę serowo i nie przytłaczająco. Nie jest też przesadnie słono. Zazwyczaj serowe nuty w przekąskach są na tyle intensywne i/lub sztuczne, że po chwili chce się to odstawić. Tutaj jest jednak inaczej.

Bardzo dobre połączenie. Czy pokonuje klasyczną wersję? Być może to efekt nowości, ale moim zdaniem tak! A już na pewno chętnie wróciłbym do tego smaku. Choć jak pokazuje historia może zniknąć z półek równie szybko jak się pojawił. 😉

Niemniej mogę śmiało polecić.

Pan Tester

Biedronka
 • 7.5/10
  Monter Munch Paprykowe - 7.5/10
 • 9/10
  Monster Munch Serowe - 9/10
8.3/10
5 komentarzy
 1. 13 września, 2019
 2. 12 września, 2019
 3. 10 września, 2019
 4. 9 września, 2019
 5. 9 września, 2019

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.