Ice Tea Arizona Granat [test i opinie]

arizona granatArizona Ice Tea powraca na bloga. Testowałem już zieloną z miodem i białą Blueberry, a dziś sprawdzam co do zaoferowania ma Arizona Granat.

Wszystko co miałem do powiedzenia na temat samej marki i jej fenomenu opisałem już w dwóch wspomnianych wyżej testach. Dziś więc “szort”, bo skupię się tylko na smaku.

Granatową Arizonę polecaliście jako najlepszą z trzech testowanych. Moim zdaniem tak właśnie było. O ile dwie pozostałe, były momentami zbyt mdłe i słodkie, o tyle Arizona Pomegranate znajduje balans między słodyczą i kwaskowatością, który mi odpowiada.

Ponownie brakuje mi tu wyraźnego smaku… herbaty. Utwierdzam się w przekonaniu, że Arizony to bardziej napój, niż mrożona HERBATA. Granat wybija się na pierwszy plan, i dobrze. To inny i orzeźwiający smak, który przypadł mi do gustu. Jest kwaskowato, ale mam wrażenie, że producent zadbał o sporą ilość słodyczy, by konsumenci nie wykrzywiali twarzy przy każdym łyku.

Dla mnie Arizona z granatem to numer 1 (z trzech, których próbowałem) choć jej fenomen wciąż pozostaje dla mnie zagadką. Wypiłem z przyjemnością, ale bez poczucia “na pewno kupię raz jeszcze przy najbliższej okazji”.

Pan Tester

 • 5/10
  Cena (3,99) - 5/10
 • 6/10
  Jakość - 6/10
 • 7.5/10
  Smak - 7.5/10
6.2/10
3 komentarze
 1. 9 września, 2014
 2. 9 września, 2014
  • 9 września, 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.