Zupka Culineo Żółte Curry Opinia

Szukając zupek o smaku curry trafiłam na Zupka Culineo Żółte Curry, zdarzyło mi się jeść zupkę curry Knor , która byłą pyszna. Znalazłam w biedronce zupkę Culineo Żółte Curry , która była dużo tańsza niż ta z knora prawie o 3 zł. Stwierdziłam ze warto spróbować.

Nie będę się jakoś bardzo rozpisywać bo nie ma sensu. Zupka Culineo Żółte Curry jest po prostu ohydna i w smaku nie ma nic wspólnego z curry. Ja rozumiem że jest tańsza choćby z powodu wagi w knor curry macie 90 g smacznego curyy w biedronce macie 54 g syfu o nazwie curry. Nie ma się co oszukiwać , zupka jest ohydna i nie ma nic wspólnego z curry , niby nie ma co wymagać za 2 zł ale jest źle. Ktoś kto zlecił jej produkcje widać że jej nie próbował.

Tu nie ma co recenzować, nie kupuj tej zupki bo nie jest warta nawet tych 2 zł, jesz na siłę niby curry a w smaku przypomina przypalony rosół. Bierdonko wstydź się produktu tak słabej jakości.

Jeżeli ktoś lubi dania curyy i jadł różnego rodzaju zupki czy też dania o smaku curyy nie powinien próbować tej zupki. Ta zupka nie jest warta nawet 1 zł jedna z gorszych jaką zdarzyło mi się jeść.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.