Lay’s Pomidorki Cherry [test i opinie]

pomidorki cherry lay'sKupując Lay’s o smaku pomidorków cherry spodziewałem się łagodnych, pomidorowych chipsów. Jeśli spodziewacie się czegoś podobnego, to nie dostaniecie tego.

Dzisiaj testowane Lay’s atakują ostrym zapachem zaraz po otwarciu paczki. Mam tu na myśli naprawdę intensywny aromat. To dobrze, źle? Ciężko stwierdzić. Na pewno nie tego się spodziewałem. Nie spodziewałem się również tego, że Lay’s pomidorki cherry będą kwaskowate, a takie właśnie są.

pomidorki cherry lays

Pisałem już wiele razy, że to jak producent opisze smak chipsów na opakowaniu ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Tutaj jest podobnie. Pomidorki Cherry to raczej dzikie wizje gościa od copywrittingu. Pytanie, czy nazwałbym testowany produkt smacznym. Cóż, jadłem już kilka lepszych smaków Lay’s.

lays pomidorki cherry wartość odżywcza

Tutaj dostajemy moim zdaniem typowo “keczupowe” chipsy. Znany aromat wszystkim fanom Cheetos Ketchup, i dzisiątek innych o tym samym smaku. W dodatku w paczce Lay’s do kompletu dostajemy ostry, nieprzyjemny, kwaskowaty posmak. Jeśli miałbym go do czegoś przyrównać, to byłby to ocet.

Co dziwne chipsy nie są specjalnie słone. Wygląda jakby Lay’s naprawdę starało się zrobić z tego coś sensownego, zamiast przykryć smak solą i ostrymi przyprawami, ale moim zdaniem ta sztuka się nie udała. Chipsy bardzo przeciętne, ogólnie seria Lay’s Najlepsze Na Film, nie jest najbardziej szczęśliwa.

skład lays pomidorki cherry

Do Lay’s pomidorki cherry nie wrócę, za to ostatnio zauważyłem kilka nowości tego chipsowego giganta. Po pierwsze standardowe smaki (cebula, papryka) w wersji karobwanej, co interesuje mnie jednak znacznie mniej, niż nowość z serii Lay’s Strong: Ogniste Curry. Mam nadzieję, że będzie to coś na miarę Wasabi z tej samej serii. Jeśli tylko natknę się w sklepie, to możecie spodziewać się testu :).

Pan Tester

 • 6/10
  Cena (3,99) - 6/10
 • 4/10
  Jakość - 4/10
 • 2/10
  Smak - 2/10
4/10
9 komentarzy
 1. 25 listopada, 2014
 2. 25 listopada, 2014
 3. 25 listopada, 2014
 4. 25 listopada, 2014
  • 25 listopada, 2014
   • 25 listopada, 2014
 5. 25 listopada, 2014
 6. 25 listopada, 2014
  • 25 listopada, 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.