Czekoladowy Milkshake Cocio [test i opinie]

czekoladowy milkshake cocioRobi się coraz cieplej, więc wszelkiego rodzaju lody, milkshaki i zimne napoje będą w cenie. Jakiś czas temu natknąłem się w Netto na czekoladowego milkshake marki Cocio, której co prawda wcześniej nie znałem, ale design był na tyle obiecujący, że mimo wysokiej ceny pokusiłem się o test.

Cena nieco kosmiczna bo ten mały, niepozorny kubeczek kosztował ponad 3 złote. Dopiero teraz pisząc tego posta i próbując dowiedzieć się czym właściwie jest marka Cocio, przeczytałem, że to jedna z marek Arla a Cocio oprócz trzech smaków milkshake oferuje jeszcze mrożone kawy i mleko czekoladowe. Cóż ja się nie natknąłem jeszcze chyba na te produkty, więc z marketingiem chyba coś słabo :). Mniejsza z tym, jedziemy z testem.
czekoladowy shake cocioMilkshake Cocio jak wspomniałem wyżej wygląda świetnie. Całość wykonana estetycznie i solidnie. Rozkładam teleskopową słomkę i zabieram się za pierwszego łyka. Cocio początkowo daje wrażenie dość klasycznego smaku kakao. Właściwie tak jest do końca. Jednak w międzyczasie pojawia się kilka aspektów dzięki którym można uznać ten napój za całkiem udany.
test milkshakea cocioPo pierwsze jest bardzo kremowo. Shake jest „gładki” mocno śmietankowy, delikatny i przyjemny. Jednocześnie mamy tutaj balans, bo mimo tego, że Cocio jest kremowe do bólu, to nie sprawiło na mnie wrażenia ciężkiego, śmietanowego i tłustego.
shake ciocio testPo drugie czekolada. Nie odniosłem wrażenia że piję wariację stworzoną przez połączenie Williego Wonki i szalonego chemika. Jest umiarkowanie intensywnie, ale dość naturalnie czekoladowo.

Myślę, że trudno wymagać czegoś więcej od czekoladowego, gotowego milkshake. Konsystencja ok, smak ok. Cena może nieco wyśrubowana, ale jak najdzie Was ochota na shakea to możecie próbować śmiało :).

Tymczasem zapraszam do śledzenia mojego Facebooka żeby nie przegapić żadnej ciekawej nowości i testu, oraz na Instagrama, żeby zobaczyć jeszcze więcej :).

Pan Tester

PS: Przy kolejnym tygodniu amerykańskim w Lidlu porównam z milkshake czekoladowym marki MCEENEDY, bo truskawkowy dał radę a cena 2 razy niższa…

Netto
 • 4/10
  Cena (3,29) - 4/10
 • 7/10
  Jakość - 7/10
 • 8/10
  Smak - 8/10
6.3/10
Sending
User Review
5 (3 votes)
14 komentarzy
 1. 14 sierpnia, 2017
 2. 5 maja, 2015
  • 5 maja, 2015
  • 30 lipca, 2017
 3. 3 maja, 2015
 4. 2 maja, 2015
  • 3 maja, 2015
 5. 2 maja, 2015
 6. 2 maja, 2015
  • 3 maja, 2015
 7. 2 maja, 2015
 8. 2 maja, 2015
  • 2 maja, 2015

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.