Crunchips Cud Dziewczyny Grzanka Czosnkowa [opinie]

crunchips cud dziewczyny o smaku grzanki czosnkowejWiem, że dopiero co testowałem Crunchips, ale jako, że na rynku dwie nowe limitki, które pewnie niedługo znikną, to trzeba przetestować je już teraz. Dziś pierwsza z nich: Crunchips Cud Dziewczyny Grzanka Czosnkowa. Zapowiada się dość interesująco.

Oprócz dziś testowanego smaku, mamy jeszcze do wyboru wersję “Zuch Chłopaki: Pikantna Wołowina” ale o tym w jutrzejszym teście.

Co do chipsów o smaku grzanki czosnkowej, to spodziewałem się, że mniej więcej dostanę chipsy czosnkowe. Tak po prostu. No bo jak oddać smak grzanki w chipsach? 🙂 Ale myliłem się.

cud dziewczyny crunchipsTo nie są chipsy czosnkowe, to są chipsy o smaku grzanek z masłem i czosnkiem! A przynajmniej masła i czosnku. Serio. Gdybym próbował ich nie wiedząc co autor miał na myśli, opisałbym je jako grzanki z czosnkiem.

Po pierwsze czosnek jest tutaj delikatnym akcentem. Myślałem, że mój oddech zmieni się w piekło po zjedzeniu tych chipsów, ale tak się nie stało. Szczerze mówiąc powiedziałbym nawet, że czosnek jest tu drugoplanowym smakiem. Trochę szkoda, bo ogólnie mało na rynku chipsów o tym smaku, a są to jedne z moich ulubionych :).

grzanka czosnkowa crunchipsPo drugie Crunchips cud dziewczyny, to chipsy o silnym maślanym smaku. Silnym, ale delikatnym. Czego można było się spodziewać po chipsach o nazwie cud dziewczyny przybranych w różowy design? Smak jest nietypowy i moim zdaniem naprawdę dobry. Lekki czosnkowy posmak w tle dodaje dodatkowego charakteru.
skład crunchips cud dziewczynyDo tego wszystkiego Crunchips grzanka czosnkowa, to także odrobina ziół i soli. Jak wypada całość? Na pewno interesująco i zdecydowanie odstają od dziesiątek identycznych i nudnych smaków chipsów na rynku. Moim zdaniem są też naprawdę smaczne. Chętnie jeszcze do nich wrócę, jeśli nie znikną z rynku zbyt szybko :).

crunchips cud dziewczyny kcalOk, jutro część z męską wersją tej serii o smaku pikantnej wołowiny.

Pan Tester

PS: Dzięki za 700 lajków na FanPage. Fajnie, że ktoś czyta me wypociny :).

 • 6/10
  Cena (3,99) - 6/10
 • 7/10
  Jakość - 7/10
 • 8/10
  Smak - 8/10
7/10
11 komentarzy
 1. 8 lipca, 2016
  • 8 lipca, 2016
 2. 10 sierpnia, 2015
 3. 14 kwietnia, 2015
 4. 4 grudnia, 2014
 5. 4 grudnia, 2014
  • 4 grudnia, 2014
 6. 4 grudnia, 2014
  • 4 grudnia, 2014
 7. 4 grudnia, 2014
  • 4 grudnia, 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.