Crunchips Włoskie Wino z Ziołami i Grillowany Kurczak [test i opinie]

crunchips amerykański grillowany kurczakMyślałem, że świat chipsów nie jest w stanie mnie już niczym zaskoczyć. Myliłem się. Chipsy o smaku wina? Proszę bardzo. Crunhips nie dość, że stworzył chipsy o smaku włoskiego wina, to jeszcze wymieszał to pół na pół z tymi o smaku grillowanego kurczaka. Jak to smakuje?

chipsy o smaku włoskiego wina i amerykańskiego kurczakaZacznę od słabszego ze smaku. Grillowany kurczak interesował mnie znacznie mniej i okazał się równie mało interesujący co oczekiwania które przed nim stawiałem przed wypróbowaniem. Typowe “kurczakowe” chipsy, tyle, że moim skromnym zdaniem nie znalazłyby się w czołówce rankingu chipsów o tym smaku.
Dość słabo przyprawione, poza tym nie wyróżniły się niczym na tle podobnej sobie konkurencji.

crunchips amerykański grillowany kurczak opinieChipsy o smaku włoskiego wina z ziołami były już znacznie lepsze. Zacznijmy od tego, że podobnego smaku nie oferuje żadna inna firma (chyba). Trudno opisać ten smak. Mogę powiedzieć, że z winem to nie miało wiele wspólnego, nawet polskim :). Jednak jakieś tam cechy były, bo chipsy mają ciekawy kwaskowaty posmak, wzbogacony o typowe chipsowe zioła.
Ogólnie również bardzo delikatny smak, jednak całkiem interesujący (jak na chipsy :)).

crunchips lorenz kcalTeraz pozostaje zadać sobie pytanie, po co Crunchips umieszcza dwa smaki w jednej paczce? Chętnie wróciłbym do chipsów o smaku wina od czasu do czasu, ale okazuje się, że muszę je kupić w zestawie z grillowanym kurczakiem, który totalnie niczym się nie wyróżnia :).

Pan Tester.

 

Sklep: osiedlowy
 • 5/10
  Cena (5zł) - 5/10
 • 5/10
  Jakość - 5/10
 • 6/10
  Smak - 6/10
5.3/10
2 komentarze
 1. 1 grudnia, 2014
 2. 30 listopada, 2014

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.