Pizza Hot Dog z Wypełnionym Brzegiem z Biedronki [test i opinie]

biedronka pizza hot dogPrzed chwilą napisałem, że niedawno testowałem pizzę z wypełnionym brzegiem z Biedronki, ale szybkie spojrzenie na datę i… było to już ponad dwa lata temu. Przerażające, jednak nie zmienia to faktu, że dziś mam dla Was kolejną odsłonę tej jednej z najlepszych smakowo pizzy jakie wypuściła Biedronka na rynek (moim zdaniem). Pizza Hot Dog, bo o niej mowa, jak można się spodziewać zamiast sera brzegi wypełnione ma parówką ;).

Jeszcze zanim zacznę to wybaczcie jakość zdjęć – to już jedne z ostatnich testów które robiłem starym smartfonem (choć te wyszły wybitnie źle) ;).

Pizza Hot Dog – cena i składniki

Cena tym razem nieco niższa (9,99) ale wyłącznie dlatego, że skorzystałem z jednej z Biedronkowych promocji na ten produkt. Standardowo jest złotówkę drożej (choć akurat promocje na obie wersje dość często się zdarzają ostatnio).

biedronka pizza z parówkąTo co mnie jednak zaskoczyło najbardziej to fakt, że ta pizza jest znacznie uboższa jeśli chodzi o składniki, niż wspomniana na początku tekstu wersja z serem w brzegach. Właściwie oprócz brzegów wypełnionych parówką mamy tutaj dodatkowo… margheritę. Właściwa część pizzy to wyłącznie sos i ser. Trochę regres jak na moje oko.

Pizza Hot Dog z Biedronki – smak

Smakowo zaś pizza ta wypadła ponownie bardzo dobrze. Jeśli chodzi o ciasto, to jest spore zaskoczenie na plus. Ok zaskoczenie to nie było, bo testowałem już tę serię, ale jeśli wcześniej nie mieliście okazji to powinniście być miło zaskoczeni.

Ponownie pizza jest dość mała, co widać na zdjęciach. Główną atrakcją są tutaj brzegi pizzy, które jednak moim zdaniem powinny być fajnym dodatkiem do reszty, a tak naprawdę tutaj pizza składa się głównie z nich ;).

Jeśli chodzi o właściwą część pizzy to niewiele mogę napisać ponad to co czytaliście w teście pizzy z serem w brzegach, tyle, że tu całość uboższa jest o dodatki. W skrócie jest bardzo dobrze. Fajny sos, solidny ser. No ale niestety jest łyso. Jeśli do niej wrócę to na pewno dodam kilka swoich dodatków.

test biedronka pizza z parówkąA jak wypadają brzegi z parówką? Zadziwiająco dobrze. Jeśli dodać by tam jakiś sos, to mamy całkiem fajnego hot doga w miękkim w środku i chrupiącym z zewnątrz cieście na pizzę. Parówka w środku to coś w stylu berlinek, także tutaj też plus, że nie dali tam czegoś najniższej klasy bo zepsułoby to cały efekt.

Minusy

Ogólnie wszystko fajnie pięknie ale jest tu kilka rzeczy które sprawiają, że pewnie nie wrócę o ile Biedronka nie zaproponuje na to naprawdę dobrej promocji ;).

Po pierwsze cena… tak naprawdę to jedna z najdroższych pizzy gotowych na rynku, a nie mamy tutaj nawet dodatków (oprócz parówki w brzegach).

Po drugie, jeśli już przełkniecie cenę… moim zdaniem jednak lepiej sięgnąć po wersję z serem w brzegach która wypadała fajniej no i miała dodatki na samej pizzy ;).

Po trzecie wolę jednak pizzę Italiamo z Lidla ;). Niestety do Lidla się nie wybieram do końca zakończenia ich „promocji” po tym jak słyszę co się tam dzieje przy kasach…

Pan Tester

7 komentarzy
  1. Grudzień 13, 2016
  2. Listopad 11, 2016
  3. Listopad 9, 2016
    • Listopad 9, 2016
      • Listopad 11, 2016
  4. Listopad 9, 2016

Dodaj komentarz