Monte Drink [test i opinie]

monte do piciaKanapka Monte jest tylko jednym z produktów, jaki marka wprowadziła na rynek. Jeśli zagryziecie tradycyjne Monte wyżej wymienionym produktem i nie będziecie wiedzieć czym to popić, to z pomocą przyjdzie wam Monte Drink!

Plastikowe buteleczki (znane z Actimela) a w nich ciecz wyglądająca jak kakao. Monte Drink jest dość gęste, kremowe, o konsystencji jogurtów pitnych, za którymi z resztą nie przepadam. Powód jest prosty, to dla mnie trochę produkt drugiej kategorii. Jeśli ktoś każe mi płacić podstawową cenę za rozwodniony produkt, to jakoś tego nie kupuję.
monte drink biedronkaSytuacja z Monte Drink jest podobna. Jeśli miałbym opisać smak w jednym zdaniu, to napisałbym, że to klasyczne Monte ze sporą dawką wody. Smak pozostał, ale to już nie to, bo brakuje tej kremowej nuty, która moim zdaniem sprawiła, że Monte stało się tak popularne.

nowe montePije się to całkiem przyjemnie, jak kakao, ale niczym nie porywa i moim zdaniem klasyczne Monte to wciąż produkt numer jeden tej marki. 6 buteleczek za 4,99zł to nie cena z kosmosu, ale patrząc na rozmiary, produkt nazwałbym raczej Monte Shot :).

  • 5/10
    Cena (4,99/6sztuk) - 5/10
  • 5/10
    Jakość - 5/10
  • 4/10
    Smak - 4/10
4.7/10
One Response
  1. 23 czerwca, 2017

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.