Lajkonik Rewersy Pomidor z Bazylią & Prowansalskie Zioła

lajkonik rewersyDziś mam dla Was test odświeżonych Rewersów, czyli przekąski marki Lajkonik. Tym razem producent proponuje dwa smaki: pomidor i bazylia, oraz zioła prowansalskie. Oba raczej „na papierze” mało porywające (przynajmniej dla mnie) ale dobrze wykonane mogłyby stanowić całkiem fajną zagryzkę do filmu.

Co prawda nie testowałem klasycznych Rewersów, które są na rynku już od jakiegoś czasu, ale zdarzyło mi się je jeść i powiedziałbym, że to przekąska co najmniej poprawna. Smak raczej nie porywa bo chyba nie ma takiego zadania (klasyczne Rewersy to z tego co pamiętam po prostu wersja solona) ale chrupie to odpowiednio i jest całkiem przyjemne.

test rewersów lajkonikSpodziewałem się natomiast, że w nowych wersjach właśnie smak stanie się bardziej intensywny i powstanie z poprawnej przekąski naprawdę coś fajnego, ale szczerze mówiąc nieco się rozczarowałem.

Cena tej przekąski to około 3zł za 95g, więc na tym polu nie jest źle. Przejdźmy jednak do meritum ;).

Lajkonik Rewersy o smaku pomidora i bazylii

rewersy lajkonik pomidor i bazyliaPowiem szczerze, że uczucia mam mieszane. Z jednej strony smak jest naprawdę bardzo przyjemny. Zarówno pomidory jak i bazylia wypadły całkiem naturalnie. Problemem jest moim zdaniem intensywność tegoż smaku, a raczej jej brak, bo trzeba się naprawdę mocno wczuć by wyłapać o co tutaj chodzi.

Ja wiem, że dla wielu to jest plus, że przekąska nie jest przesadnie przyprawiona. I dla mnie właściwie także (czasami :)) ale tutaj mam wrażenie, że było zdecydowanie zbyt słabo, skoro ledwo mógłbym odróżnić tę wersję od standardowej, bez przypraw.

Lajkonik Rewersy o smaku ziół prowansalskich

lajkonik rewersy zioła prowansalskieWłaściwie problem w tym przypadku identyczny co w wersji opisanej powyżej. Za mało smaku. Wszystko super, Rewersy chrupią jak dzikie Rexy, ale brakuje sporo doprawienia. A powiem Wam, że tym razem szkoda o tyle, że ten smak bardzo przypadł mi do gustu. Fajne, ziołowe, ale niestety bardzo, bardzo delikatne.

Podsumowanie

Przyjemna przekąska dla fanów bardzo delikatnych smaków. Dla całej reszty będzie niestety zbyt słabo doprawiona moim zdaniem.

 • 6/10
  Cena (2,99) - 6/10
 • 6/10
  Jakość - 6/10
 • 5/10
  Smak (pomidor&bazylia) - 5/10
 • 6/10
  Smak (zioła) - 6/10
5.8/10
6 komentarzy
 1. 13 kwietnia, 2016
 2. 7 kwietnia, 2016
 3. 5 kwietnia, 2016
 4. 5 kwietnia, 2016
  • 6 kwietnia, 2016

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.