Ryba z Piekarnika w Sosie Brokułowym z Biedronki [test i opinie]

ryba z piekarnika w sosie brokułowym z biedronki

Przykład lasagne pokazuje, że w Biedronce można kupić interesujące gotowce. Jako, że lubię wszystko co brokułowe, to nie miałem problemu by sięgnąć po rybę z piekarnika w sosie brokułowym.

biedronka ryba skład

Produkt marki Złota Rybka to całkiem duża porcja ważąca 320g. Za ten przysmak przyjdzie nam zapłacić 6,99, co nie jest ceną wybitnie niską, ale jeśli producent nie zaserwował nam w środku rybnej mielonki, tylko kawał ryby, to jestem w stanie uznać ją za przyzwoitą.

ryba w sosie brokułowym z biedronki przygotowaniePo wyjęciu z pudełka ukazuje nam się aluminiowa tacka i kostka, która pozwala przypuszczać, że po 40 minutach jakie powinna spędzić w piekarniku, stanie się daniem, które będzie można z ochotą konsumować w towarzystwie frytek.

Ryba w sosie brokułowym z Biedronki składa się z filetu z białej ryby, który stanowi ponad połowę całego składu, i tu ciekawostka, w zależności od partii, dostaniemy albo filet z mintaja, albo morszczuka. Reszta to sos śmietanowo-brokułowy, jest kilka niepotrzebnych dodatków, ale tragedii niema.

kcal ryba w sosie brokułowym z biedronkiPrzygotowanie dania zajmuje prawię godzinę (z nagrzaniem piekarnika), nie jest to więc wybitny fast food. Po tym czasie brokułowy produkt Złotej Rybki wygląda bardzo apetycznie, u góry tworzy się krucha na pierwszy rzut oka skorupka, z kawałkami brokuła tuż pod nią. To co mi się nie podobało to fakt, że na dole powstało sporo wody.

ryba z brokułami z biedronkiTo co wyglądało na kruchą warstwę wierzchnią, wcale kruche nie jest. Jest miękkie i dość mączne. Brokuły są całkiem ok, choć moim zdaniem ich smak jest zdominowany przez resztę sosu. Bardziej niż smak mogę tutaj chyba pisać o strukturze. Jest przyjemna, ale szczerze mówiąc mało wyrazista. Dobrej jakości kawałek ryby pod spodem, nie ma równie dobrego towarzystwa. Brokułowo-śmietanowa góra jest smaczna, problem w tym, że powinna mieć więcej wyrazu, powinna być bardziej doprawiona i wreszcie powinna podkreślać smak ryby, a tak stanowi tylko dodatek, który przez nikogo nie zostanie określony jako niedobry, ale założę się, że nie znajdzie on też wielkich zwolenników.

opinie o rybie z brokułami z biedronkiCzy warto zapłacić za to danie prawie 7zł? Szczerze mówiąc nie wiem, było całkiem przyjemne, a z frytkami i fajnym sosem stanowiło naprawdę ciekawy, prosty obiad, być może nawet kiedyś jeszcze powrócę do tego dania, ale póki co, nie śnię o nim w nocy.

Pan Tester

6.5/10
16 komentarzy
 1. październik 20, 2021
 2. październik 29, 2017
  • luty 23, 2021
 3. sierpień 23, 2017
 4. marzec 1, 2016
  • marzec 1, 2016
  • wrzesień 3, 2019
 5. październik 17, 2015
  • marzec 16, 2018
 6. wrzesień 12, 2015
  • wrzesień 12, 2015
 7. lipiec 5, 2015
 8. Listopad 13, 2014
 9. Listopad 8, 2014
 10. sierpień 11, 2014
  • sierpień 11, 2014

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.