Kinder Choco Fresh

choco fresh kinder

Trzeba przyznać, że na naszej Facebookowej grupie potraficie wyszukać perełki. Ostatnio produktem, który często przewijał było Kinder Choco Fresh, czyli nowa, lodówkowa propozycja od Kindera.

Na tej samej grupie, ktoś napisał że nawet nie ma co dyskutować bo wszystko od Kinder jest dobre. Chciałem zakwestionować ten fakt, ale właściwie nie przychodzi mi do głowy żaden wyrób tej marki, który mi nie smakował. Jasne, że to często przesłodzone ulepy, ale mimo wszystko całkiem smaczne. 😉

kinder choco fresh

Miałem jednak nadzieję, że Kinder Choco Fresh będzie nieco inny. Na pierwszy rzut oka mamy od razu skojarzenie z innym produktem tej marki – Kinder Bueno. Jednak szybki rzut oka na cenę i od razu zobaczymy różnicę. Nie wiem ile kosztuje obecnie Bueno, ale Choco Fresh to lekko dzika cena oscylująca w granicach 4 złotych za 41 gram.

Tanio nie jest, co pan zrobisz. Jest za to smacznie. I o ile powyższe zdanie, że właściwie wszystko od Kinder wypada dobrze, to Choco Fresh został moim solidnym top 3 od pierwszego spróbowania.

kinder choco fresh opinie

Powiedziałbym, że to takie Kinder Bueno na sterydach. Całość jest nieco bardziej „mokra” i kremowa, co było do osiągnięcia przez fakt, że produkt ten trzymany jest w lodówkach. Smaki zaserwowane są tu również oddzielnie – śmietankowy krem i bardziej zwarta nugatowa masa.

kinder choco fresh skład

Być może to również kwestia tego że Kinder Choco Fresh jemy na zimno, ale mam wrażenie że i poziom słodkości jest tutaj wyważony znacznie lepiej niż w przypadku wielu innych produkcji tej marki.

Myślę, że nie będę się tutaj bardzo rozpisywał. Jeśli lubicie tematy Kindera to na pewno nie pożałujecie tych kilku złotych na przetestowanie tego dzieła. 😉

A fanom Kinder Bueno polecam też porównanie z Lidlowym rywalem. 🙂

Lidl
 • 4/10
  Cena (3,49) - 4/10
 • 9/10
  Jakość - 9/10
 • 10/10
  Smak - 10/10
7.7/10
10 komentarzy
 1. 13 grudnia, 2019
  • 2 marca, 2022
 2. 9 grudnia, 2019
 3. 7 listopada, 2019
  • 8 listopada, 2019
   • 11 listopada, 2019
 4. 7 listopada, 2019
  • 10 listopada, 2019
   • 11 listopada, 2019
    • 11 listopada, 2019

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.