Przysnacki Chipsy Rozmarynowe [test i opinie]

przysnacki rozmarynoweNa ten smak chipsów polowałem od czasu czosnkowych Przysnacków no i wreszcie udało dorwać się także wersję o smaku rozmarynu. Tym razem mamy do czynienia z klasycznymi, cienko krojonymi chipsami (uff).

Pomysł na rozmarynowe chipsy moim zdaniem super. Bardzo prosty a jednocześnie ze świecą szukać podobnych chipsów na rynku. Mimo, że smak bardzo specyficzny, to jakiś czas temu jadłem inną słoną przekąskę właśnie z rozmarynem w roli głównej i była dla mnie genialna. Miałem nadzieję, że Pszysnacki też dadzą sobie świetnie radę.

przysnacki rozmarynowe składCena ponownie całkiem przyzwoita. Za dużą paczkę przyszło mi zapłacić 2,79zł. Chipsy kolejny raz udało mi się upolować w Netto (Przysnacki są tam w stałym asortymencie, ale zazwyczaj mieli tylko testowane już czosnkowe i szynkowe i zieloną cebulkę).

Pierwszy chips zdradza, że całość jest bardzo… rozmarynowa. No i tutaj pojawia się problem, bo jeśli nie wiecie jak smakuje rozmaryn, to muszę odesłać Was do kuchennej półki z przyprawami tudzież do sklepu, ponieważ jest to smak tak charakterystyczny, że trudny do opisania słowami :). Trochę korzenny a przy tym dość świeży. Łagodny, ale jednocześnie intensywny. Najważniejsze jest jednak to, że rozmarynowe Przysnacki dobrze ten smak oddają.

przysnacki rozmarynowe kcalBardzo podobał mi się fakt, że to naprawdę ziołowe chipsy. Producent skupił się na uzyskaniu smaku rozmarynu i nie próbował podrasować całości ponadprzeciętną ilością soli czy innych przypraw. Chipsy są więc stosunkowo łagodne. Smak zdecydowanie inny niż wszystkich chipsów jakie jadłem wcześniej. Na pewno wrócę, bo mają w sobie to coś. Ogólnie Przysnacki moim zdaniem fajnie radzą sobie w chipsowym świecie, dobrej jakości chipsy, ciekawe smaki i niezła cena. Oprócz tych które już przetestowałem sprawdzałem także pozostałe smaki (pewnie testy niebawem :)) i naprawdę fajnie to wypada. Trochę dziwi ich dość niewielka popularność póki co.

A jako, że test chipsowy a pogoda upalno-grillowa, to polecam Wam również zajrzeć do Crunchips z Żaru.

Pan Tester

Blog Testujemy Jedzenie Oficjalny Fanpage

12 komentarzy
 1. Czerwiec 10, 2017
 2. Październik 7, 2016
  • Styczeń 11, 2017
 3. Lipiec 13, 2015
  • Lipiec 13, 2015
 4. Lipiec 5, 2015
 5. Lipiec 1, 2015
 6. Lipiec 1, 2015
  • Lipiec 1, 2015
 7. Lipiec 1, 2015
  • Lipiec 1, 2015

Dodaj komentarz