Paluch z Przyprawą i Serem z Biedronki [opinie i test]

paluch z przyprawami z biedronki

Dawno nie było testu żadnego Biedronkowego pieczywa, a pojawiło się w ostatnim czasie kilka nowości. Jedną z nich jest paluch z przyprawą i serem.

Wyżej wymieniony paluch (swoją drogą co za kretyńska nazwa) to podłużna bułka, z żółtym serem i bliżej niezidentyfikowaną przyprawą. Ponoć czosnkową. To jednak tylko moje domysły, ponieważ w smaku, sławetna przyprawa gdzieś ginie.

Cały smak to właściwie bułka z serem. Czy smak jest zły? Trudno powiedzieć. Nazwałbym go standardowym, chyba każdy miał okazję próbować choć raz w życiu bagietki z żółtym serem na wierzchu, bo markety sprzedają je od lat. Wszystkie smakują identycznie i paluch z Biedronki rewolucji w temacie nie zrobił.

paluch z przyprawami biedronka

To nie jest zły smak. Zalatuje sztucznością, to fakt, ale bułka jest przyzwoita, a ser to zawsze jakieś urozmaicenie. Właściwie tu przygoda dla rozentuzjazmowanych kubków smakowych się kończy, bo jak wspomniałem wyżej, przyprawy są słabo wyczuwalne. Spodziewałem się czegoś w stylu sławnej już, bagietki czosnkowej z Biedronki, ale tutaj cała zabawa ogranicza się wyłącznie do górnej strony pieczywa.

Jedynie cena jest przyzwoita. 79 groszy to całkiem niewygórowany pułap, nawet jak na standardy dyskontowe. Małe rozczarowanie, za to za tydzień w niedzielnych testach marketowego pieczywa, będzie coś, czego warto spróbować :).

Pan Tester

 • 9/10
  Cena (0,79) - 9/10
 • 5/10
  Jakość - 5/10
 • 4/10
  Smak - 4/10
6/10
7 komentarzy
 1. Lipiec 5, 2015
  • Lipiec 5, 2015
 2. Grudzień 24, 2014
 3. Październik 13, 2014
  • Październik 15, 2014
 4. Październik 12, 2014
  • Październik 12, 2014

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.