Nuggetsy Rybne Frosta [test i opinie]

Frosta Fish NuggetsDziś krótki test nuggetsów rybnych marki Frosta. Szczerze mówiąc długo się zabierałem do tego produktu, bo nuggetsy (te tradcyjne, z kurczaka), mimo, że je bardzo lubię zaczęły mi się kojarzyć z najgorszej jakości mięsem i kupuję je bardzo, bardzo sporadycznie.

Jednak jeszcze gorsze od słabej jakości mielonego kurczaka może być słabej jakości mielona ryba, bałem się więc, że tak może stać się w tym przypadku… ale może już na wstępie uspokoję Was. Nic takiego nie miało miejsca ;).

Nuggetsy Rybne Frosta – cena i skład

skład nuggetsy rybne frosta Rybne nuggets Frosty były szczerze mówiąc całkiem drogie. Cena jaką zaproponowała Biedronka to 7,99zł za opakowanie w którym znajdziemy kilkanaście stosunkowo niewielkich rybnych kulek w panierce.

Całkiem sporo zważając na fakt, że w tych samych Biedronkowych lodówkach produkt walczy z produktami z tej kategorii które kosztują połowę mniej (jak paluszki rybne Biedry).

frosta fish nuggetsSkład jest całkiem niezły jak na gotowca, ale boli trochę fakt, że ryba stanowi tutaj jedynie 60% całości. W dodatku jej rodzaj też nie powala… mintaj. Reszta to panierka.

Fish Nuggets Frosta – smak

Najważniejsze pytanie: jak to smakuje? No i czy jest to dobra opcja za takie pieniądze?

Zanim przejdę do smaku tego dania odwołam się nieco do konkurencji czyli paluszków rybnych. Ich poziom to moim zdaniem naprawdę niska półka. I nawet nie chodzi o skład tych dań, ale o smak. Zazwyczaj słabej jakości ryba i panierka bez smaku.

Nuggetsy rybne Frosta nie miały więc wysoko zawieszonej poprzeczki i udało się ją moim zdaniem przeskoczyć. Nie było to jednak rozłożenie przeciwników na łopatki.

nugetsy rybne frostaRyba na szczęście w fajnych kawałkach o dobrej konsystencji. Nie jakaś pływająca masa tylko ryba, z warstwami i smakiem ryby :D.

Panierka… cóż jest jej zdecydowanie za dużo. W kawałkach sporo jest pustych przestrzeni. Fajna jest jej struktura, coś tu chrupie, nic się nie rozwala. Natomiast brakuje jej niestety charakteru jeśli chodzi o smak. Ni to słone, ni to ziołowe, ni to pikantne. No taki papierowy panier.

Nuggetsy Rybne Frosta – podsumowanie

test rybne nuggetsy frostaDanie moim zdaniem nieco lepsze niż paluszki rybne. Z drugiej strony sporo droższe niż wiele sensownych paluszków rybnych na rynku. Podsumowując – jeden z wielu produktów typu jeśli kupisz to pewnie zjesz do końca, ale raczej nie jest to produkt który będzie za Tobą chodził i sięgniesz po niego ponownie przy pierwszej okazji.  Dobrze mieć coś takiego w zamrażalniku jako opcję awaryjną, ale szału brak :).

Pan Tester

10 komentarzy
 1. Grudzień 17, 2016
 2. Grudzień 13, 2016
  • Grudzień 15, 2016
  • Grudzień 15, 2016
 3. Grudzień 13, 2016
  • Grudzień 15, 2016
   • Grudzień 20, 2016
 4. Grudzień 12, 2016
  • Grudzień 15, 2016
   • Grudzień 15, 2016

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.