Naleśniki francuskie z gorzką czekoladą Le Ster (Biedronka)

nelśniki z biedronki z czekoladąW Biedronce od kilku dni trwa kolejna edycja akcji z produktami francuskimi. Wydaje mi się, że nie testowałem jeszcze nic ciekawego z tego tygodnia, więc dziś nieco nadrabiam temat ;). Pod lupę biorę naleśniki francuskie z gorzką czekoladą marki Le Ster.

Cena, skład i informacje ogólne

Właściwie to należę do zagorzałych przeciwników gotowych naleśników. Zazwyczaj są one zwyczajnie niezjadliwe, przesiąknięte smakiem nieprzyjemnego tłuszczu i ogólnie bleh ;). Naleśniki Le Ster trafiły do mojego  koszyka właściwie dość przypadkowo, bo pierwotnie miałem testować ciastko lawa z Biedronki. Niestety jak się okazało trudno je dostać (przynajmniej w Biedronce w której byłem) dlatego też czytacie dziś o naleśnikach (ale don’t worry, oferta jest jeszcze ważna jeszcze kilka dni, więc poluję dalej na lawę ;)).

nelśniki z biedronki skład

Cena tych naleśników pewnie jak na gotowca nie jest najniższa (choć przyznam się bez bicia, że nie mam pojęcia jakie są ceny gotowych naleśników obecnie, bo zwyczajnie mnie nie interesuje ta kategoria). Koszt 6 niewielkich sztuk (każda po 30g) to 5,99zł, myślę jednak, że przy odpowiedniej jakości dania, to kwota jak najbardziej akceptowalna.

Skład… powiem szczerze, że zaskakująco dobry. Może nie jest to ideał, ale spodziewałem się, że w tego typu daniu gotowym będzie tragicznie, a nie jest. 😉

Bardzo ciekawe są dwie sprawy. Po pierwsze naleśników Le Ster nie znajdziecie w lodówce. Leżą na półce i nie potrzebują warunków chłodniczych. Po drugie fajna sprawa: każdy z naleśników jest zapakowany w osobne opakowanie. Fajne rozwiązanie (szczególnie w połączeniu z faktem numer jeden) by zabrać coś takiego do pracy itp.

Naleśniki francuskie Le Ster – smak

Jako że nie znalazłem informacji od producenta w jaki sposób to podgrzewać (lub nie) to spróbowałem dwóch opcji. Pierwsza to zjedzenie tego produktu na zimno, nie było źle ale ogólnie nie polecam, bo czekolada była po prostu twarda ;).nalesniki z czekoladą z biedronki

Druga to podgrzanie ich na suchej patelni (pewnie mikrofalówka byłaby opcją najciekawszą). Miało to swoje plusy, naleśniki nie były tłuste, ale jednak zrumieniły się z zewnątrz, a czekolada w środku była gorąca.

Smakowo wypadły bardzo solidnie. Czekoladowy wkład naleśników jest co najmniej bardzo dobrej jakości moim zdaniem. Gorzka czekolada to zresztą moim zdaniem bardzo trafny wybór. Całość nie jest specjalnie słodka i naleśniki nadają się do podawania np. ze słodkim owocowym sosem.test naleśników z Biedronki

Samo ciasto naleśnikowe jednak nie było jakieś wybitne. Bardzo delikatne i to raczej nie w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Taka gąbeczka właściwie bez struktury i smaku który można by w jakikolwiek sposób scharakteryzować. Gdyby nie fakt, że czekolady w tym daniu nie jest specjalnie dużo to całość pewnie by się rozpadła. 😉

Naleśniki Le Ster z Biedronki – podsumowanie

Powiem szczerze, że produkt okazał się lepszy niż się spodziewałem. Nie jest to żaden fenomen, ale jednocześnie były to najlepsze gotowe naleśniki jakie jadłem i jedyne do których byłbym skłonny wrócić w przyszłości.

Pan Tester

10 komentarzy
 1. Marzec 3, 2017
 2. Luty 26, 2017
 3. Luty 26, 2017
  • Luty 26, 2017
 4. Luty 23, 2017
  • Luty 26, 2017
   • Luty 26, 2017
 5. Luty 20, 2017
 6. Luty 19, 2017
 7. Luty 18, 2017

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.