Hamburger z „Piekarni” Biedronki [test i opinie]

Biedronka hamburgerDziś krótki test jednego z dziwniejszych produktów jakie spotkałem w ostatnim czasie w naszych dyskontach. Wśród wypieków Biedronkowych od jakiegoś czasu możecie znaleźć „hamburgera” w dość nietypowej jednak wersji. Całość „obudowana” jest ciastem więc tak naprawdę nie wiemy co kupujemy.

Cena i skład

Cena hamburgera z Biedronki została ustalona na 3,29zł więc jest to najdroższy wypiek tego typu jaki znajdziemy w dyskoncie z nakrapianym stworzeniem w logo.

Przyznam szczerze, że ten produkt wyglądał fajnie, bo w mojej głowie zrodziła się wizja mniej więcej tego typu:

Albo conajmniej 100-150g wołowiny i dodatków w środku.

Cóż, jak widać na załączonym obrazku niżej, rzeczywistość była nieco inna…

Smak

Zacznę od tego, że to jeden z niewielu słonych wypieków (właściwie jedyny) którego chyba bym nie zjadł na zimno. Dlatego całość podgrzałem (tak, tak, wciąż nie mam mikrofalówki, podgrzewałem na suchej patelni teflonowej).

Po rozkrojeniu całość w sumie trochę zaskakuje. Mamy mięcho (o którym za chwilę) ale jest i ser żóły i jakieś bliżej niezidentyfikowane warzywa i sos :P.

Test hamburgera z biedronkiNiestety jeśli chodzi o mięso to cudów nie można się spodziewać. To coś w stylu „burgerów” które znajdziecie w każdym większym sklepie, sprzedawane po 8 sztuk i kosztujące po 2-5zł… to po prostu nie może się udać :P.

I się nie udało. Mięso to taki typowy papier bez smaku. Dodatki także nie zachwycają. Co prawda ser to ser, warzywa to warzywa, ale całość ciężko jest uratować. Całość nie trzyma się kupy. Sos to taki typowy „sos do hamburgerów” pewnie o nieszczególnym składzie, a już z całą pewnością nieszczególnym smaku. Papierowe mięso (dobrze, że nie znam składu :P)… no ten produkt jest „marketowy” do bólu.

Jest jeszcze bułka… niech to będzie dla Was wskazówka, bo to najlepszy element tego produktu. Zjadliwe, ale nie sądzę by mogło skraść czyjeś serce na tyle by sięgać po to regularnie. Ja nie wrócę, to pewne.

Pan Tester

Biedronka
 • 5/10
  Cena (3,29) - 5/10
 • 4/10
  Jakość - 4/10
 • 4/10
  Smak - 4/10
4.3/10
Sending
User Review
0 (0 votes)
12 komentarzy
 1. Czerwiec 25, 2017
 2. Czerwiec 9, 2017
 3. Czerwiec 8, 2017
 4. Czerwiec 8, 2017
 5. Czerwiec 7, 2017
 6. Czerwiec 7, 2017
  • Czerwiec 8, 2017
   • Czerwiec 8, 2017
 7. Czerwiec 7, 2017

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.