Coca-Cola Limonka (seria limitowana dla Biedronki)

limonkowa coca-cola limeKilka dni temu w Biedronce pojawiły się informacje, że na półkach pojawi się limitowana seria Coca-Coli o smaku limonki. Za pierwszym razem nie udało się jej kupić, ale dziś miałem okazję jej spróbować. Mam więc dla Was małe podsumowanie bo pewnie kilka osób będzie zainteresowana tematem :).

Coca-Cola Limonka kosztuje 4,99zł w dwupaku (2x 1l). Nie mam pojęcia ile kosztuje pojedyncza butelka i czy w ogóle można kupić tylko jedną?

Osobiście należę do osób, które lubią Colę z dodatkiem świeżej cytryny czy limonki. Jednak wiem, że są dwa obozy i takie połączenie nie wszystkim pasuje. Na wstępie mogę więc powiedzieć, że Biedronkowa Coca-Cola Lime dla tej grupy będzie propozycją którą można sobie śmiało odpuścić.

Coca-Cola Lime warto?

Odpowiadając na pytanie powyżej – moim zdaniem nie. Limonkowa Coca-Cola znacznie odbiega od podobnej przygotowanej domowym sposobem (to jest dodania odrobiny soku z limonki do standardowej Coli). Plusem jest to, że ta wersja nie jest tak słodka jak standardowa, jednak sama limonka mocno zawodzi.

Smak cytrusa jest typowo przemysłowy jak dla mnie. Nie dostaniecie w twarz jakimś chemicznym zapachem i smakiem, ale do smaku limonki to tutaj też daleko. Ot trochę kwaśnych nut dodane do standardowej Coca-Coli i na tym właściwie mogę zakończyć opis.

Pewnie znajdzie się kilku fanów tego smaku, bo nie jest źle, ale dla mnie typowa średniawka i raczej trudno będzie mówić tutaj o wielkim sukcesie. Ta wersja raczej nie zrobi kariery takiej jak Coca-Cola Waniliowa, czy Cherry ;).

Cena jednak zachęca do spróbowania, więc każdy fan tego napoju powinien sięgnąć, sprawdzić i dać mi znać czy miałem rację ;).

Ps: po Waszych komentarzach wkrótce na blogu pojawią się także pierwsze testy food trucków. Będzie też sporo o śląskiej lokalnej gastronomii, ale to już nie tu, a na zaprzyjaźnionym blogu regionalnym. Śledźcie fejsika i insta. Na Instagramie publikuję też zapowiedzi testów (w opcji „stories” znikającej po 24 godzinach :)).

instagram testujemyjedzenie.pl

 • 7/10
  Cena - 7/10
 • 7/10
  Jakość - 7/10
 • 5/10
  Smak - 5/10
6.3/10
Sending
User Review
4.25 (8 votes)
9 komentarzy
 1. Czerwiec 18, 2017
  • Czerwiec 18, 2017
 2. Kwiecień 27, 2017
 3. Październik 26, 2016
 4. Październik 22, 2016
 5. Październik 16, 2016
 6. Październik 16, 2016
 7. Październik 16, 2016
 8. Październik 15, 2016

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.